Chemsys 401 – Inhibeeritud konsentraat happeliseks läbipesuks

Kemikaali otstarve

Chemsys 401 -Komplektne toode, mis on ettenähtud auru- ja vesisoojenduskatelde , soojusvahetusseadmete pindade karbonaatseid ja rauaühendeid sisaltavate ladestiste keemiliseks eraldamiseks.

Kasutamine

Chemsys 401 – lahjendada veega vahekorras 1:3 – 1:10 sõltuvalt ladestise paksusest, nende intensiivsusest ja temperatuurist. Inhibriitori juuresolek hoiab ära soolhappe agressiivse toime metallpinnale seadme läbipesul. Chemsys 401 – lahustab karbonaatseid ja rauaühendeid sisaldavaid ladestisi teras- ja vasesulamite pindadelt. Aktiivained kiirendavad läbipesuprotsessi , mis võimaldab eemaldada tihedaid ja raskestilahustuvaid setteid. Dispersant ei lase lahtipestud settel ladestuda läbipestud pindadele(halvasti tsirkuleerivad kohad) Vahuvastane komponent hoiab ära lahuse intensiivse vahutamise (surnud tsooni tekke)- see laseb täielikult puhastada soojusvahetusseadmete pinnad.
Kui töölahus on kuumutatud tem 45-50 ° C, aitab see kokkuhoida läbipesu aega ja tõstab kvaliteeti. Pidevalt tsirkuleeriva töölahusega kestab protsess 2-24 tundi. Läbipesemise lõppu võib hinnata järgmiste parameetrite stabiliseerimisega: pesulahuse pH või rõhu languse järgi soojusvahetis.

Märkused:

  • Peale läbipesu tuleb töölahus neutraliseerida leelisega või soodaga , kuni pH= 6-7 , lahjendada veega. Seda tuleb teha enne lahuse laskmist kanalisatsiooni. Puhastatud pinnad pesta hoolikalt veega ja passiveerida (neutraliseerida). Selleks kasutada Chemsys 412.

  • Toote hägustumine ei halvenda tema kvaliteeti.

  • Mitte kasutada Chemsys 401 alumiiniumist , roostevabast terasest ja tsingitud pindade töötlemisel.