Rehvide tellimine

1. Valige Rehvikeskuse (link aktiivne) lehel välja sobiv toode ning kui olete selle leidnud, valige kogus ning vajutage nupule “Lisa päringusse”. Teatud toodetel võib olla minimaalne kogus, mida saab korraga tellida (näiteks neli rehvi). Sellisel juhul ilmub ekraanile vastav teavitus.

2. Sobiva toote leidmiseks on võimalik kasutada lehe päises olevaid filtreid, kus saab rehve sorteerida nii sõiduki tüübi, seisukorra, veljemõõdu, tootja kui ka hooaja järgi.

3. Pärast toote päringusse lisamist on võimalik liikuda edasi “Vaata päringukorvi” või jäktata kodulehe kasutamist ja toodete sirvimist.

4. Kui kõik sobivad toote on valitud, saate liikuda edasi “Vaata päringukorvi” või lehe päises oleva ostukorvi kujutise kaudu “Päringukorvi”. Avaneval lehel tuleb üle kontrollida toodete kogused ning muudatuste tegemise järel vajutada nupule “Uuenda päringukorvi”. Sellel lehel on võimalik sooduskoodi olemasolu korral sisestada ka kupongi kood. Samuti tuleks lehel kontrollida, ega ei ole tekkinud veateateid seoses minimaalse tootekoguse nõudega. Teadete olemasolul tuleks vaadata kommentaare nimistus olevate toodete juures ja vastavad parandused teha. Kui päringukorv on uuendatud ning toodete ja koguste info korrektne, tuleks liikuda edasi järgmisele lehele, vajutades nuppu “Edasi”.

5. Avanenud lehel tuleks täita andmed päringu esitaja kohta ning soovi korral lisada oma soovid või kommentaarid “Lisainfo” kasti. Vastav info saadetakse koos päringukorvi sisuga Gersamia OÜ esindajale. “Päringu esitaja andmed” info on vajalik, et Gersamia OÜ esindaja saaks pärast päringu esitamist Teiega ühendust võtta ning täpsustada üle toodete, transpordi, maksmise või muuga seotud info ja sobivusel esitada Teile pakkumise või arve soovitud toodete kohta. Kui lehel esitatud andmed on kõik korrektsed, tuleks Teil vajutada lingile “privaatsuspoliitika”, kus saate tutvuda meie ettevõtte privaatsuspoliitikaga. Seejärel tuleks vajada lingile “Olen lugenud ja nõustun veebilehe päringu tingimustega” ning tutvuda tingimustega. Tingimuste sobivuse korral tuleks teha nimetatud lause ette linnuke ning päringu kinnitamiseks vajutada nupule “Saada päring”. Sellega on Teie päring saadetud Gersamia OÜ esindajale, kes Teiega esimesel võimalusel ühendust võtab.